Назва «Олександрійські Двері», а також традиції якості і любові до своєї справи, походять від перших згадуються в історії міжкімнатних дверей, що з'явилися в стародавній Олександрії.

У третьому столітті до нашої ери Олександр Македонський заснував в низинах Нілу Олександрію - найбільший місто старовини, що послужив витоком розвитку науки, культури і мистецтва. Зведений за єдиним проектом Дейнократа, місто увібрав в себе кращі архітектурні та інженерні рішення того часу. В Олександрії були побудовані величні храми, палаци, театри, лазні, багатоповерхові житлові та громадські будівлі, водопровід, каналізація, а також найбільший морський порт.Саме в Олександрії вперше в масовому порядку декоративні завіси стали замінюватися міжкімнатними дверима, що призвело до виникнення масового ж виробництва типових міжкімнатних дверей.

 

 

Виноска: Дейнократ - давньогрецький зодчий, придворний архітектор Олександра Македонського. Крім проекту Олександрії прославився відновленням спаленого Геростратом храму Артеміди Ефеської - одного з семи чудес світу. Помер близько 250 р. до н.е.

 

 

Згадки про виниклі всього за 25 років великих фабриках, креслення і самі майстерно виконані двері Стародавньої Олександрії дійшли до наших днів.Виявилося, що перші серійні двері були шпонованими , тобто вельми високотехнологічними. Втім, виготовлялися на перших фабриках і двері з масиву дерева, найчастіше оливкової, так як олива дуже довговічна і практично не схильна до гниття. Діаметр стовбура оливкового дерева рідко перевищує 15 см, тому такі двері фактично були зібрані з тонких рейок, що робило їх об'єктами, що володіють художньою цінністю. Попит на продукцію дверних справ майстрів був настільки великий, що для потреб дверних фабрик вирубувалися цілі оливкові гаї.

 

 

Оливкове дерево виправдало надії майстрів: чимало справжніх міжкімнатних дверей часів будівництва і розквіту Олександрії збереглося до наших днів. Так, велика кількість примірників таких дверей представлено в одному з музеїв сучасного Каїра.

 

Наша довідка : Шпон, або найтонші пластини деревини цінних сортів, був винайдений в Єгипті на півтора тисячоліття раніше початку будівництва Олександрії. Такими тонкими пластинами були прикрашені деякі дерев'яні вироби, знайдені археологами в гробниці юного фараона Тутанхамона.

 

Колекція Олександрія

 

Міжкімнатні двері колекції «Олександрія» - це кращі зразки завжди актуальних класичних дверей. У колекції представлено 13 моделей в різних варіантах покриття. Класичні двері з колекції «Олександрія» стоять поза часом і поза модою. 

На сторінці каталогу  ви можете підібрати двері за стилем, кольором та вартості.Не забувайте звертатися до наших консультантів (см праву колонку). Каталог постійно поповнюється і, можливо, саме ваші двері ми поки не розмістили Ми намагаємося підтримувати інформацію на сайті в актуальному вигляді, однак, у дні проведення акцій або в періоди зміни цін інформація на сайті може відрізнятися від інформації в салонах. 

 

Для більш детальної інформації завітайте на сайт компанії  : http://www.aldoor.ru