В представленому каталозі ми пропонуємо Вам ознайомитися з виробничими можливостями ТОВ "ТПК" Новий світ ". Це вхідні двері металеві з різними видами облицювання, міжкімнатні дерев'яні двері з масиву, збройові сейфи, меблі з дуба та ясена, вакуумні сушильні камери, промислові пилососи, печі калориферні. Всі види продукції можуть бути виконані в стандартному виконанні. Головною особливістю виготовляється підприємством продукції є можливість вибору клієнтом будь-якого поєднання розміру, фасону, кольору, комплектації з варіантів, запропонованих виробником, а також проектування і виготовлення продукції за індивідуальними замовленнями.

 

Вхідні двері металеві з різними видами облицювань
Вхідні двері металеві з різними видами облицювань

Купити вхідні двері різних видів і категорій від виробника - компанії «Новий світ» Ви можете в нашому інтернет-магазині. Це металеві двері з дерев'яною облицюванням різних категорій складності стандартних моделей і розмірів; нестандартні двері з дерев'яною облицюванням, стандартні і нестандартні двері з недорогими облицовками з МDF з різними видами покриттів, з ДСП ламінованої, вологостійкої фанери. І нарешті, серійно вироблена продукція - двері серії «Новосел».

1

Міжкімнатні дерев'яні двері
Міжкімнатні дерев'яні двері

Дерев'яні двері відомі людству кілька тисяч років. Археологи та історики стверджують, що в Древній Греції і Єгипті вже застосовувалися дерев'яні двері. 
Безумовно, багатовікова історія помітно змінила двері, вони стали значно гарніше і різноманітніше, їх навчилися виготовляти з різних матеріалів, з'явилися різні конструкції дверей і все це різноманіття здатне сьогодні задовольнити будь-який смак ...

Вхідні дерев'яні двері
Вхідні дерев'яні двері

Вхідні дерев'яні двері по конструкції схожі з міжкімнатними дверьмі.Основние відмінності: - товщина полотна - 60 мм (40 в міжкімнатних); - більш потужні петлі, замки, ручки; - застосовані клеї та лакофарбові матеріали, призначені для зовнішньої експлуатації. З урахуванням цих доповнень класична рамочно-филенчатая конструкція є кращим рішенням і для вхідних дерев'яних дверей. Ці двері виготовляються як правило під замовлення.

Дерев'яні меблі
Дерев'яні меблі

Корпусні меблі з масиву дуба та ясена із застосуванням ручного різьблення, виконана за індивідуальними замовленнями. Поєднання традиційних довговічних матеріалів з сучасними технологіями дозволяє меблів "Новий світ" стати окрасою інтер'єрів будь-яких стилів.

Сейфи
Сейфи

Збройові сейфи, облицьовані панелями з масиву дуба (ясена). Призначені для зберігання зброї та боєприпасів.